TROCAL — ВІКНА ДЛЯ КОМФОРТНОГО ЖИТТЯ

Пропонуючи свою продукцію в середньому верхньому сегменті ринку, в ролі цільової аудиторії TROCAL розглядає професіоналів — переробників ПВХ-профілю, архітекторів, дизайнерів, проектувальників, а також кінцевих споживачів, які залучають до оформлення інтер'єру фахівців. Профільні системи TROCAL відрізняються сучасним стильним дизайном, прогресивною безсвинцевою рецептурою й унікальними конструктивними особливостями.

TROCAL — надійний партнер на ринку

Нові, елегантні конструкції і нові технології — відмінні риси, з якими TROCAL продовжує встановлювати нові стандарти. Величезна перевага з точки зору досвіду і технології TROCAL відбивається в усіх поколіннях — будь то в системах вікон, вхідних дверей або розсувних системах. Різні технічні рішення поєднують у собі видатні характеристики, оптимізовану ізоляцію і звукоізоляцію, простір для великих вікон і непідвладні часу елегантні конструкції.

Пластикові вікна від TROCAL відповідають сьогоднішнім і завтрашнім вимогам високоякісної архітектури. Команда TROCAL — це спільнота людей, головна мета яких — забезпечити тривалу вигоду для своїх партнерів і клієнтів у всій їхній діяльності. Досконалий фірмовий стиль поєднує партнерські компанії в цьому співтоваристві як «Членів команди TROCAL».

Переваги вікон TROCAL

Екологічність
Екологічність

Наша компанія прагне приносити тільки користь довкіллю і людям, тому ми використовуємо тільки енергоефективні віконні системи і безсвинцеві екологічні профілі TROCAL.

Дизайн
Дизайн

Профілі TROCAL вирізняє не тільки бездоганна якість, а й елегантний зовнішній вигляд. Багатий вибір варіантів покриття і колірних рішень дозволить вам підібрати унікальну віконну систему, що ідеально відповідатиме вашій індивідуальності.

Енергоефективність
Енергоефективність

Вся продукція компанії TROCAL відповідає національним і міжнародним стандартам якості. Сьогодні під час виробництва наших продуктів використовуються тільки сучасні енергоефективні технології.

Захист від злому
Захист від злому

Бувають ситуації, коли безпеку вікон хвилює найбільше: наприклад, у заміському будинку або в квартирі на першому і останньому поверсі. Вікна TROCAL захищені від злому і завжди залишаються безпечними для мешканців.

Звукоізоляція
Звукоізоляція

Тихі вікна TROCAL забезпечують бажаний рівень шумоізоляції в спальні й інших кімнатах для досягнення акустичного комфорту в будинку.

Теплоізоляція
Теплоізоляція

Поєднуючи в собі всі сучасні компоненти теплозахисту, вікна TROCAL є унікальним за ефективністю засобом збереження тепла вашого будинку.