2425 років ділового партнерства

Ось уже другий раз Др. Пітер Мрозік скористався можливістю на торговельній виставці Fensterbau Frontale, щоб привітати наших клієнтів з ювілеєм співробітництва. Власник і генеральний директор profine особисто подякував 87 компаніям-клієнтам, в цілому за 2425 років партнерства і лояльності до нашої компанії як постачальника систем.

«Ми дійсно цінуємо довіру наших клієнтів. У наш швидко мінливий час довгострокові і лояльні зв'язки з діловим партнером швидше виняток, ніж правило », сказав Др. Мрозік в своєму виступі 23 березня 2018 року в Нюрнберзі.

Нагороди були удостоєні виробники, які співпрацюють від 10 до 50 років з одним із брендів profine - KBE, KÖMMERLING або TROCAL. Клієнти-ювіляри приїхали з 26 країн.

«Тільки наші клієнти роблять нас такими, якими ми є», - підкреслив Др. Мрозік. «Ваше партнерство з profine є честю для мене особисто, і я сподіваюся ще на багато років спільного успіху.»

27 Mar 2018
25 May 2018

Концерн profine отримав сертифікат pro-K

Концерн profine отримав сертифікат pro-K за внесок у боротьбу із забрудненням світового океану

28 Apr 2017

Інформаційний лист

Цим листом інформуємо вас про те, що у зв'язку з приписами материнської компанії з метою оптимізації виробництва і складських запасів ТОВ «ПРОФАЙН Україна» змушена ввести такі зміни:

27 Mar 2018

2425 років ділового партнерства

Були удостоєні нагороди від 10 до 50 років партнерства з одним з профільних брендів KBE, KÖMMERLING і TROCAL. Ювілейні клієнти приїхали з 26 країн.

Вы подписались на рассылку
Спасибо, что подписались на нашу рассылку.
Будьте в курсе новинок вместе с КВЕ