TROCAL 76 AluClip – інновації для вашого комфорту

TROCAL 76 AluClip – інновації для вашого комфорту

ТМ TROCAL міцно займає лідируючі позиції на ринку профільних конструкцій насамперед завдяки своїм інноваційним розробкам. Велика частина винаходів, що перевернули віконну галузь і дозволили їй динамічно розвиватися, були впроваджені саме цієї німецькою маркою. Так, ТМ TROCAL першою запропонувала споживачам профільні системи на основі двох матеріалів – алюмінію та пластику, що дозволяють створювати якісні вікна з високими функціональними й естетичними характеристиками.

ТРОКАЛ-76-AluClip_02

До покоління таких систем відноситься TROCAL 76 мм AluClip – ідеальне рішення для людей, що цінують інновації, надійність, сучасний стиль. Відмінною особливістю конструкції є унікальна технологія алюмінієвих накладок, що жорстко фіксуються на пластиковому профілі. Відправна точка розробки – максимальне використання переваг двох матеріалів. Завдяки пластику забезпечується прекрасна тепло- і звукоізоляція, алюміній же надає додатковий захист і надійність при експлуатації.

Технічні переваги TROCAL 76 AluClip:

  •  опір теплопередачі профілю R0 = 0,83-0,91 м2 ° С/Вт
  •  жорсткість стулки без сталевого підсилювача,
  •  використання енергозберігаючих склопакетів,
  •  підвищена звукоізоляція,
  •  виготовлення стулок великих розмірів.

Профільна система TROCAL 76 AluClip надає також безліч можливостей для оригінальних дизайнерських рішень. Вона дозволяє виготовляти вікна практично будь-яких форм і розмірів. А алюмінієві накладки дозволяють виконати металопластикові вікна та двері в безмежній гамі кольорів і відтінків.

TROCAL

TROCAL - це бренд з 50-річними традиціями! Саме стільки років тому ми розробили і виготовили перше серійне вікно зі штучної речовини. Ми й надалі працюємо у згоді з сучасними трендами, розвиваємося та інвестуємо у людський потенціал. Переконані, що успіху на ринку можна досягти лише спільними зусиллями - завдяки партнерській співпраці між виробниками профілю і вікон.

Нашi сторінки в соцмережах

 

Контакти

Є запитання? Зв'яжіться з нами!

ТОВ "ПРОФАЙН УКРАЇНА"
69065, м. Запоріжжя
вул. Електрозаводська, 3

тел./факс: +38 (061) 284 1304
E-mail: info.ua@profine-group.com

Back to Top