Розмаїття рішень

Аби задовольнити різноманітні смаки і потреби наших клієнтів, необхідно постійно надавати їм широкий вибір продукції. Ми завжди відкриті для свіжих ідей та пропонуємо нові актуальні рішення.

Ми постійно робимо інвестиції  в розвиток нових технологій і розробку актуальних продуктів, які відповідають вимогам найвибагливіших клієнтів. Так, ми пропонуємо технічно і технологічно удосконалені системи рassiv, які сертифіковані Інститутом Passivhaus в Дармштадті. Це преміум-сегмент продукції: TROCAL 88+, TROCAL 88+ passiv і підйомно-розсувні системи PremiDoor 88+.

Окрім довершеного виконання технічних деталей, ми також дбаємо про естетику та дизайн наших продуктів.

У нас є широкий спектр можливостей для кольорового оформлення зовнішньої поверхні профілів. Ми пропонуємо палітру з близько 90 відтінків, що наносяться різними методами, зокрема, ламінації або акрилового покриття AcrylProtect. Новинкою є інноваційна технологія proCoverTec, в основі якої лежить використання рідкого кольорового пластику. Це дозволяє кольору рівномірно розподілятися по всій поверхні. Профілі, покриті ProCoverTec дуже гладкі, міцні, стійкі до механічних ушкоджень та погодних негараздів. Кольорові профілі також є більш жорсткими та захищеними від негативного впливу ультрафіолетових променів.

innowacje

TROCAL серед своїх новаторських розробок має системи AluFusion та AluClip з алюмінієвими накладками, які у поєднанні з ПВХ-профілями утворюють єдине ціле і дозволяють використовувати переваги обох матеріалів. Ці вікна надзвичайно надійні, стійкі до деформації, мають відмінну теплоізоляцію та необмежений діапазон кольорів.

TROCAL

TROCAL - це бренд з 50-річними традиціями! Саме стільки років тому ми розробили і виготовили перше серійне вікно зі штучної речовини. Ми й надалі працюємо у згоді з сучасними трендами, розвиваємося та інвестуємо у людський потенціал. Переконані, що успіху на ринку можна досягти лише спільними зусиллями - завдяки партнерській співпраці між виробниками профілю і вікон.

Нашi сторінки в соцмережах

 

Контакти

Є запитання? Зв'яжіться з нами!

ТОВ "ПРОФАЙН УКРАЇНА"
69065, м. Запоріжжя
вул. Електрозаводська, 3

тел./факс: +38 (061) 284 1304
E-mail: info.ua@profine-group.com

Back to Top