profine Group зростає, навіть в ці складні часи

В травні 2020 року profine Group придбала основні активи у британської Aperture Group, раніше Synseal.
Aperture Group, що базується в Гутуейте (Huthwaite), Ноттінгемшир, відома своїми брендами, такими як Legend, Synerjy, Evolve, Caliber Doors, Norvik New Build або WarmCore.
Великобританія традиційно була одним з основних європейських ринків profine. До сих пір profine, як постачальник систем, ще не створив власний екструзійний цех в регіоні, але з цього тижня виробництво почнеться під новою назвою profine UK Extrusions Ltd - з більш ніж 20 екструзійними лініями, власною змішувальною установкою і декількома лініями ламінації і лиття під тиском. Планується, що чисельність персоналу збільшиться до 100 чоловік.
profine продовжує діяльність свого успішного бренду Kömmerling в Великобританії, а окремі продукти з портфоліо Aperture також будуть продаватися в інших країнах.
Доктор Петер Мрозік, власник і генеральний директор profine: «Цим придбанням ми зміцнюємо наші позиції на міжнародному ринку і продовжуємо історію успіху на ринку Великобританії. Таким чином, ми підкреслюємо нашу мету бути провідною компанією в галузі на кожному з наших ринків.»

21 May 2020
25 May 2018

Концерн profine отримав сертифікат pro-K

Концерн profine отримав сертифікат pro-K за внесок у боротьбу із забрудненням світового океану

28 Apr 2017

Інформаційний лист

Цим листом інформуємо вас про те, що у зв'язку з приписами материнської компанії з метою оптимізації виробництва і складських запасів ТОВ «ПРОФАЙН Україна» змушена ввести такі зміни:

27 Mar 2018

2425 років ділового партнерства

Були удостоєні нагороди від 10 до 50 років партнерства з одним з профільних брендів KBE, KÖMMERLING і TROCAL. Ювілейні клієнти приїхали з 26 країн.

Ви підписалися на розсилку
Дякуємо, що підписалися на нашу розсилку.
Будьте в курсі новинок разом з КВЕ