Міжнародний фотоконкурс 2019 від PROFINE

Із задоволенням оголошуємо про проведення Міжнародного фотоконкурсу, який буде мати трьох переможців і спеціальний приз через Facebook. Конкурс, в якому можуть брати участь всі співробітники компанії, наші партнери-виробники вікон і дилери, а також всі ті, хто працює з нашими брендами (KBE, KÖMMERLING і TROCAL).

Які вимоги повинні бути виконані?

Представлені зображення повинні представляти проекти, в яких є вікна або двері з системами KBE, KÖMMERLING або TROCAL, які можуть являти собою фотографії споруд із завершеними будівельними роботами, будинків на одну родину, готелів, громадських або промислових будівель. Це повинні бути високоякісні зображення (мінімальний розмір 5 Мб і максимум 10 Мб), які можна використовувати для друку і які можуть бути виконані професійним фотографом.

Також важливо мати права на надіслані фотографії, так як вони можуть бути опубліковані в журналах, рекламних оголошеннях, плакатах або на наших веб-сайтах. Власник або експлуатуюча організація не повинні мати заперечень проти використання зображень для цифрових або друкованих рекламних публікацій. На фотографіях ніхто не повинен бути впізнаваним.

Що можна виграти?

Журі обере три найкращі фотографії, які отримають такі нагороди:
Перший приз - путівка на € 1500.
Другий приз - Дрон з HD-камерою, вартістю близько 800 євро.
Третій приз - GoPro ActionCam, вартістю близько 400 євро.

Співробітники profine виберуть десять фотографій, які будуть опубліковані в Facebook. Той, хто отримає найбільше лайків, отримає додатковий приз в розмірі 500 євро.

Всі переможці будуть оголошені під час наступної великої виставки вікон Fensterbau Frontale, яка відбудеться в Нюрнберзі (Німеччина) в березні 2020 р.

Для того, щоб взяти участь в конкурсі, заповніть анкету і разом з фотографіями об'єкта надішліть її за адресою:
info.ua@profine-group.com
Анкета Конкурсу - натисність для завантаження!

Крайній термін для участі - 31 грудня 2019 года!
Хай щастить!

01 Oct 2019
25 May 2018

Концерн profine отримав сертифікат pro-K

Концерн profine отримав сертифікат pro-K за внесок у боротьбу із забрудненням світового океану

28 Apr 2017

Інформаційний лист

Цим листом інформуємо вас про те, що у зв'язку з приписами материнської компанії з метою оптимізації виробництва і складських запасів ТОВ «ПРОФАЙН Україна» змушена ввести такі зміни:

27 Mar 2018

2425 років ділового партнерства

Були удостоєні нагороди від 10 до 50 років партнерства з одним з профільних брендів KBE, KÖMMERLING і TROCAL. Ювілейні клієнти приїхали з 26 країн.

Ви підписалися на розсилку
Дякуємо, що підписалися на нашу розсилку.
Будьте в курсі новинок разом з КВЕ