profine на BAU 2019

Стенд profine Group на виставці BAU 2019

На стенді 528 в залі B4 profine Group продемонстрував широкий спектр інноваційних продуктів і комплексних послуг, які утворюють повноцінний пакет, високо оцінений партнерами компанії. У центрі уваги - рішення, що відповідають останнім глобальним трендам: системи безбар'єрного доступу, вентиляції для будинку, а також рішення в сфері дизайну вікон і дверей.
Відвідувачам виставки profine Group представив преміальну систему для порогів PremiPlan Plus з можливістю установки на рівні землі (до нуля міліметрів), яка забезпечує зручність проходу і максимальний комфорт. PremiPlan Plus - це не просто поріг, а повноцінна система, розроблена в рамках співпраці з виробниками з інших галузей будівництва. Ще до офіційного виходу на ринок ця розробка концерну стала лауреатом премії pro-K award 2018 у категорії побутових пристроїв і технологій.

Постачальник систем також розширив асортимент рішень для домашньої вентиляції. ClimaTec Plus і ClimaTec 88 - два нових віконних вентиляційних клапана для флагманських систем з монтажною шириною 76 мм, як з двома, так і з трьома контурами ущільнювача, а також для систем з підвищеним рівнем теплоізоляції - з монтажною шириною 88 мм.

З огляду на тренд на використання кольорових акцентів в інтер'єрі, profineGroup пропонує також широку лінійку дизайнерських рішень для віконних і дверних систем: від інноваційної технології полімерного покриття профілю proCoverTec і безлічі кольорів ламінації до різноманітних алюмінієвих накладок.
Затребуваними на ринку є і розсувні конструкції, тому profineGroup презентував PremiSlide 76 - компактну, ефективну і універсальну систему для розсувних вікон і дверей.

Як доповнення проектний відділ profineGroup представляє існуючий в компанії спектр послуг для архітекторів, житлово-будівельних асоціацій, тендерних комітетів і виробників. Їх перелік включає планування, заявки на участь в тендерах, установку і затвердження робіт на об'єкті.
«Ми ставимося до нашої роботи комплексно і розглядаємо себе, як сполучна ланка для всіх сторін, залучених до процесу будівництва. Відповідно, ми хочемо зосередитися не стільки на інноваційних продуктах, скільки на нашій компетенції в сфері послуг для різних гравців галузі », - пояснив Доктор Петер Мрозік, керуючий акціонер і генеральний директор концерну profine Group.

21 Jan 2019
25 May 2018

Концерн profine отримав сертифікат pro-K

Концерн profine отримав сертифікат pro-K за внесок у боротьбу із забрудненням світового океану

28 Apr 2017

Інформаційний лист

Цим листом інформуємо вас про те, що у зв'язку з приписами материнської компанії з метою оптимізації виробництва і складських запасів ТОВ «ПРОФАЙН Україна» змушена ввести такі зміни:

27 Mar 2018

2425 років ділового партнерства

Були удостоєні нагороди від 10 до 50 років партнерства з одним з профільних брендів KBE, KÖMMERLING і TROCAL. Ювілейні клієнти приїхали з 26 країн.

Ви підписалися на розсилку
Дякуємо, що підписалися на нашу розсилку.
Будьте в курсі новинок разом з КВЕ