1. FSV MAINZ 05 - НАША ПАРТНЕРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ

Починаючи з сезону Бундесліги 2014/15 ми є партнером Mainz 05, а з 2015-16 рр. ми є головним спонсором з брендом KÖMMERLING, який активно використовується на футболках і представляється командою на стадіоні. Після нинішнього сезону ми перейдемо на другий рівень спонсорства в якості ексклюзивного партнера ще на три роки і продовжимо підвищувати впізнаваність бренду.

«Наша співпраця з Mainz 05 до сих пір було надзвичайно успішною. Це стосується як підвищення обізнаності про наш бренд KÖMMERLING, так і позитивного відгуку наших партнерів на цей стратегічно важливий крок на шляху до реклами для кінцевих споживачів », - сказав доктор Петер Мрозік.

Нинішній сезон 1. FSV Mainz 05 проходить під девізом «Наша мрія живе», і наше партнерство залишається в силі. Як головний спонсор і спонсор футболок клубу, ми об'єднуємо такі цінності, як командний дух, відповідальність та активна прихильність до клубу Mainz 05.

Корпоративна соціальна відповідальність

Розширення партнерства також є свідченням нашої тривалої доброї співпраці, яку ми маємо намір брати до уваги в майбутньому в рамках спільних соціальних і суспільних проектів. Саме так наша підприємницька соціальна відповідальність, також відома як Корпоративна соціальна відповідальність (КСВ), стає більш помітною для зовнішнього світу.

1. FSV Mainz 05 активно працює в багатьох суспільно-соціальних сферах протягом багатьох років і демонструє відповідальність - від свого «Дитячого клубу 05» до «Місії захисників клімату», асоціації, створеної спеціально для соціальних проектів Mainz. Ось вам приклад в німецькому футболі: Mainz 05 вже був удостоєний Призу інтеграції DFB.

Місце в ложі

Звичайно, ми в рівній мірі з нетерпінням чекаємо нових покупців і партнерів всіх трьох брендів в нашій приймальні в цьому сезоні. У нашій «вітальні Mainzer» ви можете обмінятися ідеями в невимушеній обстановці і намітити загальні цілі.

До зустрічі на арені Mainz!

Прихильність підростаючому поколінню: На різдвяній вечірці "05er KidsClub" такі зірки, як Рене Адлер, люблять бути присутніми особисто.

27 Dec 2018
25 May 2018

Концерн profine отримав сертифікат pro-K

Концерн profine отримав сертифікат pro-K за внесок у боротьбу із забрудненням світового океану

28 Apr 2017

Інформаційний лист

Цим листом інформуємо вас про те, що у зв'язку з приписами материнської компанії з метою оптимізації виробництва і складських запасів ТОВ «ПРОФАЙН Україна» змушена ввести такі зміни:

27 Mar 2018

2425 років ділового партнерства

Були удостоєні нагороди від 10 до 50 років партнерства з одним з профільних брендів KBE, KÖMMERLING і TROCAL. Ювілейні клієнти приїхали з 26 країн.

Ви підписалися на розсилку
Дякуємо, що підписалися на нашу розсилку.
Будьте в курсі новинок разом з КВЕ