Система PREMIFOLD 76

Попит на розсувні системи зростає постійно, їх по праву можна віднести до справжнього трендового продукту. Саме тому і наша нова PremiFold 76, інноваційна складна розсувна система, була однією з наших родзинок на Fensterbau Frontale 2018.
PremiFold 76, спеціальна розсувна система для вікон і дверей, є останньою інноваційною розробкою в довгій лінійці наших розсувних систем. Система призначена для дуже специфічного використання.

PremiFold 76 може монтуватися в дуже великі отвори. Конструкції можуть бути абсолютно різних схем, від двох до п'яти стулок, з максимальними розмірами елемента в білому кольорі 4,50 метрів в ширину і 2,40 метрів у висоту. Різноманіття декоративних плівок дозволяє оформити як власний будинок, так і виробничий об'єкт. PremiFold 76 поставляються в кольорі зі структурою під дерево, природних тонах або в кольорі металік.
Для переробних підприємств нова система є надзвичайно економічною, тому що вона створена на основі нашої 76-мм платформи. Ще однією перевагою цієї системи є те, що її елементи не мають видимих деталей фурнітури. Вікна та двері можуть бути оснащені як подвійним, так і потрійним склом.

19 Nov 2018
25 May 2018

Концерн profine отримав сертифікат pro-K

Концерн profine отримав сертифікат pro-K за внесок у боротьбу із забрудненням світового океану

28 Apr 2017

Інформаційний лист

Цим листом інформуємо вас про те, що у зв'язку з приписами материнської компанії з метою оптимізації виробництва і складських запасів ТОВ «ПРОФАЙН Україна» змушена ввести такі зміни:

27 Mar 2018

2425 років ділового партнерства

Були удостоєні нагороди від 10 до 50 років партнерства з одним з профільних брендів KBE, KÖMMERLING і TROCAL. Ювілейні клієнти приїхали з 26 країн.

Ви підписалися на розсилку
Дякуємо, що підписалися на нашу розсилку.
Будьте в курсі новинок разом з КВЕ