Філософія

 

TROCAL – це бренд з 60-річною історією. Саме стільки років тому ми розробили і випустили перше серійне пластикове вікно. Незважаючи на давні традиції, ми завжди стежимо за сучасними тенденціями і досі визначаємо напрямки розвитку віконної індустрії.

Від компанії з такою довгою історією, ви, ймовірно, очікуєте чогось більшого, ніж просто продукцію найвищої якості. Ми добре це знаємо, і саме тому постійно інвестуємо в людський потенціал.

Успіху на ринку можна досягнути тільки спільними зусиллями – завдяки співпраці між виробниками  профілів та вікон. У згоді з потребами наших партнерів ми надаємо їм повну підтримку в бізнесі. Для TROCAL  взаємовідносини з клієнтами  є не просто декларацією, а головним елементом нашої стратегії, і на це орієнтовані всі бізнес-процеси, що враховують потреби замовників.

Навчання фахівців, об’єктні розробки, координація планування, консультації щодо реклами та організації продажу, а також необхідна допомога в інших сферах – від TROCAL кожен партнер отримує саме ту підтримку, яка йому потрібна, щоб досягти конкурентної переваги на ринку.

Ми можемо бути успішними лише за умови впевненої позиції наших клієнтів на віконному ринку – це наша філософія.

TROCAL

TROCAL - це бренд з 50-річними традиціями! Саме стільки років тому ми розробили і виготовили перше серійне вікно зі штучної речовини. Ми й надалі працюємо у згоді з сучасними трендами, розвиваємося та інвестуємо у людський потенціал. Переконані, що успіху на ринку можна досягти лише спільними зусиллями - завдяки партнерській співпраці між виробниками профілю і вікон.

Нашi сторінки в соцмережах

 

Контакти

Є запитання? Зв'яжіться з нами!

ТОВ "ПРОФАЙН УКРАЇНА"
69065, м. Запоріжжя
вул. Електрозаводська, 3

тел./факс: +38 (061) 284 1304
E-mail: info.ua@profine-group.com

Back to Top